Let's go for it!

You can now place your order with a 12% discount.

tancar
menu 2.5
Delivery service
detaily

Hodnota objednávky
Standardní přeprava
7 Dní
Expresní přeprava
3 dní
Objednávky nad 629,00  ZDARMA ZDARMA
Objednávky od 359Kč do 629,00  ZDARMA 185,00 
Objednejte pod 359Kč 129,00  314,00 

 

My account
Delivery service

Hodnota objednávky
Standardní přeprava
7 Dní
Expresní přeprava
3 dní
Objednávky nad 629,00  ZDARMA ZDARMA
Objednávky od 359Kč do 629,00  ZDARMA 185,00 
Objednejte pod 359Kč 129,00  314,00 

 

altPřidali jste1produkt (y)
Viz Nákupní košík

Všeobecné smluvní podmínky

Vlastník webových stránek.  Název domény www.stikets.cz je registrován společností The Stikets Company, S.L., s DIČ ESB65303349 na adrese Passeig Jacint Verdaguer 132, planta 2 entrada, Carrer de Santa Joaquima de Vedruna, 24, 08700 Igualada (Barcelona) ve Španělsku. Kontaktní telefonní číslo je +34 931 228 558 a e-mailová adresa je help@stikets.cz. Obchodní Rejstřík v Barceloně, Tomo 41931, Folio 81, Hoja B396091, Inscripción 1.


 

Všeobecné smluvní podmínky

1.- Prostřednictvím těchto podmínek použití upravuje společnost Stikets Company, S.L., přístup k této webové stránce a dostupnost informací, které se na ní nacházejí, jejími klienty a dalšími uživateli internetu.

2.- Použitím této webové stránky uživatel potvrzuje souhlas s těmito podmínkami použití.

3.- Použití této webové stránky a informací, které obsahuje, je v zásadě bezplatné, aniž by tím byla dotčena skutečnost, že se tato okolnost může změnit. V tomto případě se společnost The Stikets Company, S.L. zavazuje, že co nejdříve zveřejní nové podmínky použití na webových stránkách.

4.- Uživatel se zavazuje nepoužít webovou stránku nebo její informace k provádění činností, které jsou nezákonné, nemorální nebo v rozporu s veřejným pořádkem a jako obecná pravidla se zavazují používat obsah v souladu s těmito podmínkami použití. Oba tyto faktory-přístup a informace-nese výhradní odpovědnost dotyčné osoby a společnost The Stikets Company, S.L., nemůže být zodpovědná za jakékoli škody, které mohou vzniknout z tohoto přístupu nebo použití informací, které jsou mimo její kontrolu.

5.- Společnost Stikets, S.L. nenese žádnou zodpovědnost za jakékoli chyby v přístupu k webové stránce nebo jejímu obsahu a vynaložila veškeré úsilí, aby nedošlo k těmto chybám.

Společnost Stikets si vyhrazuje právo dočasně pozastavit přístup na své webové stránky bez předchozího upozornění, pokud potřebuje provést operace k údržbě, opravě, aktualizaci nebo vylepšení webu.

6.- Veškerý obsah webových stránek (včetně, ale bez omezení na databáze, obrázky, kresby, grafiku, textové soubory, audio, video a software) je majetkem společnosti Stikets Company, SL a je chráněn národními a mezinárodními právy duševního a průmyslového vlastnictví.

Ochranné známky, emblémy, rozlišovací značky a loga firmy Stikets Company, S.L., které se objevují na webových stránkách, jsou majetkem The Stikets Company, S.L. Stejné podmínky platí pro název domény www.stikets.cz.

Žádný z textů, výkresů, grafiky, videa nebo zvuku, které patří společnosti The Stikets Company, SL, nemůže být následně upraven, kopírován, pozměněn, reprodukován, upraven nebo přeložen Uživatelem nebo třetími osobami bez výslovného souhlasu společnosti Stikets , SL, pokud není výslovně uvedeno jinak.

Neoprávněné použití informací na těchto webových stránkách, jakož i porušení práv duševního nebo průmyslového vlastnictví, bude mít za následek příslušné právní kroky.

7.- Vytvoření libovolného hypertextového odkazu z jiného webu na kteroukoli stránku na webu The Stikets Company, S.L., bude podléhat následujícím podmínkám:

 • Částečná nebo úplná reprodukce některé ze služeb uvedených na webové stránce The Stikets Company, S.L., je zakázána.
 • Nebudou vytvořeny žádné „hluboké odkazy“ na webovou stránku www.stikets.co.uk společnosti The Stikets Company, S.L., ani nebudou vytvářeny prohlížeče ani hraniční prostředí kolem obsahu webu.
 • Žádné falešné, nepřesné nebo nesprávné informace týkající se stránek společnosti Stikets Company, S.L., webové stránky a jejích služeb nemohou být obsaženy. A co je nejdůležitější, kromě znaků, které tvoří součást hypertextového odkazu na webovou stránku společnosti The Stikets Company, SL, nesmí obsahovat obchodní značku, obchodní název, sídlo společnosti, označení, logo, slogan nebo jiný rozlišovací znak, který patří Společnost Stikets, SL
 • Společnost Stikets, S.L., nebude za žádných okolností odpovědná za obsah nebo služby zpřístupněné široké veřejnosti na internetových stránkách s hypertextovým odkazem, ani s žádnými informacemi nebo prohlášeními, které se na této webové stránce objeví.
 • Jakýkoli hypertextový odkaz na webovou stránku The Stikets Company, S.L. musí zobrazit domovskou stránku.

8.- Politika soukromí a ochrany osobních údajů

Následující zásady ochrany osobních údajů jsou určeny k informování o tom, jak používáme vaše osobní údaje v souladu s ustanoveními a požadavky evropského obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

 • A. Právo na informace

  Tato politika ochrany údajů upravuje přístup a využívání služby webové stránky www.stikets.cz i ostatních webových stránek společnosti Stikets, které společnost Stikets Company, SL, zpřístupňuje uživatelům internetu, kteří mají zájem o jejich služby a obsah v souladu s Evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů společnost Stikets Company, SL, majitelka internetových stránek, informuje uživatele této stránky o existenci automatizovaného souboru osobních údajů vytvořeného společností The Stikets Company, SL a na jeho odpovědnost.

 • B. Účel

  Údaje registrovaných uživatelů prostřednictvím formulářů povolených k tomuto účelu na webových stránkách shromažďuje společnost Stikets Company, SL za účelem usnadnění poskytování služeb, které společnost Stikets, SL, zajišťuje prostřednictvím uvedených stránek. Web. V případě údajů získaných prostřednictvím propagačních akcí na společné firmě nebo vzorových produktů mohou být záznamy sdíleny s spolupracující společností uvedené propagační kampaně.

  Shromážděné osobní údaje budou zpracovány firmou The Stikets Company, S.L. podle následujících účelů:

  • Správa žádostí o kontakt s The Stikets Company, S.L. prostřednictvím kanálů, které jsou k tomu poskytovány na webových stránkách společnosti Stikets Company, S.L.
  • Správa nákupů uskutečněných v rámci webové stránky, včetně správy plateb a odpuštění objednávky.
  • Spravujte předplatné newsletteru, který se uskutečňuje prostřednictvím kanálu uvedeného na webových stránkách společnosti Stikets Company, S.L.
  • Provádějte datové zprávy o používání webových stránek a zkontrolujte předvolby a chování uživatelů.
  • Spravujte zasílání průzkumů spokojenosti na základě nákupu produktu nebo služby společnosti Stikets Company, S.L. s cílem zlepšit každodenní zkušenosti našich zákazníků.
  • Analyzujte své údaje, abyste vytvořili profily uživatelů, které umožňují detailně definovat produkty, které mohou být zajímavé.

  Údaje budou uchovávány po dobu potřebnou k uskutečnění účelů, pro které byly shromážděny, pokud uživatel nepožádá o jeho odvolání společnosti Stikets Company S.L., která se proti svému souhlasu vzdá nebo odvolá.

 • C. Povinná nebo dobrovolná povaha informací poskytnutých uživatelem a přesnost údajů

  Povinná pole, obvykle označená hvězdičkou (*) v registračním formuláři, kterou vyplní uživatel, jsou nezbytně nutné k tomu, aby se vaše žádost vyhověla, a dobrovolné začlenění údajů do zbývajících polí. Uživatel zaručuje, že osobní údaje poskytnuté společnosti The Stikets Company, S.L. Jsou pravdivé a jsou zodpovědní za to, že sdělují stejnou změnu.

 • D. Souhlas uživatele

  Posílání osobních údajů prostřednictvím elektronických formulářů společnosti Stikets Company, S.L. nebo e-mailů, znamená výslovný souhlas odesílatele s automatizovaným zpracováním údajů obsažených v službách a produktech souvisejících s účely webových stránek společnosti Stikets Company, SL, jakož i s elektronickým zasíláním zpráv s informacemi společnost Stikets, SL a její iniciativy.

 • E. Jaké uživatelské údaje se společnost SL Stikets Company zabývá?

  Společnost Stikets, S.L. se bude zabývat následujícími kategoriemi dat:

  • Identifikační údaje: jméno, příjmení, národní identifikační doklad nebo identifikační číslo cizince a obrazu.
  • Kontaktní informace: adresa, pevná linka, mobilní telefon, e-mailová adresa.
  • Údaje o osobních vlastnostech: datum narození, věk, pohlaví, státní příslušnost.
  • Bankovní údaje: číslo účtu, vlastník, mandát SEPA.
  • Další údaje: údaje poskytnuté zainteresovanými stranami v otevřených polích formulářů uvedených na webové stránce.
  • Navigační data.

  V případě, že uživatel poskytuje údaje třetím stranám, prohlašuje, že má svůj souhlas a zavazuje se předat informace uvedené v Zásadách ochrany osobních údajů zainteresované osobě, majiteli uvedených údajů, s výjimkou společnosti Stikets Company, S.L. odpovědnosti v tomto ohledu. Nicméně The Stikets Company, S.L. může provést nezbytné ověření k ověření této skutečnosti a přijmout opatření náležité péče, která odpovídají v souladu s předpisy o ochraně údajů.

  Jedním z důvodů, pro které společnost Stikets, S.L. zachází s osobními údaji poskytovanými uživateli a zašle jim elektronickou komunikaci s informacemi o zboží, službách, propagacích, nabídkách, událostech nebo příslušných zprávách pro uživatele. Kdykoli bude učiněna jakákoli komunikace tohoto typu, bude adresována výhradně výhradně těm uživatelům, kteří dosud nevyjádřili své odmítnutí obdržet.

  K provedení předchozí práce, The Stikets Company, S.L. Můžete analyzovat údaje získané subjekty a webovými stránkami společnosti The Stikets Company, S.L. , abyste vytvořili uživatelské profily, které vám umožní podrobněji definovat produkty, které by vás mohly zajímat.

  V případě, že si uživatel přeje, aby přestal přijímat komerční nebo propagační komunikaci od společnosti Stikets Company, SL, může požádat o zrušení služby kliknutím na odkaz povolený pro tyto účely v těle takové obchodní komunikace nebo zasláním e-mailu následující e-mailovou adresu: help@stikets.cz.

 • F. Jaká je legitimita zpracování vašich údajů?

  Zpracování dat pro získání produktů prostřednictvím webových stránek bude nezbytné pro splnění smluvního vztahu mezi uživatelem a firmou Stikets, S.L.

  Zpracování vašich údajů pro marketingové účely, týkající se zboží a služeb společnosti The Stikets Company, S.L. a obdobné služby pro své klienty budou založeny na oprávněném zájmu uznaném předpisy, když uživatel zakoupil zboží a / nebo služby od společnosti Stikets Company, SL. V případě, že takový smluvní vztah neexistuje, zpracování dat bude založeno na uživatelský souhlas shromážděný v platných platných předpisech.

  Ošetření pro výše uvedené účely bude vždy prováděno s předchozím souhlasem uživatele nebo na základě výše uvedeného oprávněného zájmu a bude nutné, aby se k vaší žádosti dostavil. Také, pokud odvoláte souhlas s některým z těchto způsobů léčby, nebude to mít vliv na zákonnost léčby, která byla dříve provedena.

  Chcete-li takový souhlas odvolat, může se uživatel obrátit na The Stikets Company, S.L. prostřednictvím následujících kanálů: dopisem adresovaným The Stikets Company, S.L. na adresu Passeig Jacint Verdaguer 132, planta 2 entrada, Carrer de Santa Joaquima de Vedruna, 24, 08700 Igualada (Barcelona) ve Španělsku nebo kliknutím na odkaz pro automatické stahování, který je k dispozici v každé komerční komunikaci zasílané společností The Stikets Company, S.L. nebo e-mailem na help@stikets.cz

 • G. S jakými příjemci budou uživatelská data sdílena?

  Údaje uživatele mohou být sděleny:

  • Společnosti a internetové stránky společnosti Stikets Company, S.L., pouze pro interní administrativní účely a / nebo pro výše uvedené účely.
  • Společnosti a weby společnosti The Stikets Company, S.L. pro zasílání obchodních sdělení o produktech a službách nabízených společnostmi, které ji tvoří, za předpokladu, že uživatel k tomu souhlasil.
  • Veřejné správy a příslušné národní a / nebo evropské orgány v případech stanovených zákonem.

  Dále mohou být údaje přístupné subjektu Stikets Company, S.L. a dodavateli společnosti The Stikets Company, S.L. a spolupracujícím společnostem z oblasti cobrandingu, přičemž uvedl, že přístup je nezbytný pro přiměřené splnění zákonných povinností a / nebo výše uvedených cílů. Tito poskytovatelé nebudou zpracovávat vaše data pro své vlastní účely, které nebyly předem oznámeny The Stikets Company, S.L.

  Příjemci uvedení v této části mohou být umístěni uvnitř nebo mimo Evropský hospodářský prostor, v druhém případě jsou řádně legitimní mezinárodní přenosy dat.

 • H. Zodpovědnost uživatele

  Uživatel:

  • Zaručuje, že je delší než osmnáct (18) let a že údaje poskytnuté The Stikets Company, S.L. Jsou pravdivé, přesné, úplné a aktuální. Za tímto účelem je uživatel odpovědný za pravdivost všech sdělených dat a bude včas poskytovat informace takovým způsobem, aby odpovídal jejich skutečné situaci.
  • Zárukujte, že jste třetí osoby informovali o těch, kteří případně poskytují vaše údaje obsažené v tomto dokumentu. Zároveň zaručuje, že jste získali své oprávnění k poskytnutí údajů společnosti The Stikets Company, S.L. pro určené účely.
  • Bude odpovědný za falešné nebo nepřesné informace poskytované prostřednictvím webové stránky a za škody, přímé nebo nepřímé, které mohou způsobit, že to může způsobit The Stikets Company, S.L. nebo třetím stranám.
  • Přijetím náhledu uživatel potvrzuje, že má oprávnění k reprodukci obrázků, a činí tak na své vlastní riziko. Není dovoleno reprodukovat obrázky třetích stran chráněné autorskými právy.
 • I. Informační bulletin a elektronická komunikace

  Společnost Stikets, SL, může zpřístupnit uživatelům, kteří ji předtím autorizovali prostřednictvím předplaceného formuláře povoleného pro tento účel, službu zasílání newsletteru, který obsahuje nejrelevantnější zprávy, zprávy a informace z webových stránek. Také uživatel může odhlásit nebo změnit údaje o předplatném do výše uvedeného bulletinu prostřednictvím interaktivního formuláře, který je součástí webové stránky. Stejně tak Společnost Stikets S.L. informuje, že bude zasílat obchodní komunikaci elektronickými prostředky s informacemi o dalších produktech, službách a událostech, které by mohly být pro uživatele internetových stránek zajímavé, pokud o to výslovně požádají. Uvedený souhlas může uživatel kdykoli zrušit.

 • J. Použití funkce chatu pro péči o zákazníka

  Jednou z možností, kterou Vám nabízíme, je chat služby Customer Care, takže naše služby jsou pro vás ještě příjemnější. Prostřednictvím tohoto chatu máte příležitost konzultovat před nákupem na našich webových stránkách. Celý proces rozhovoru se provádí zcela anonymně, aniž by bylo zobrazeno vaše jméno nebo jiné osobní údaje. Abychom neustále zlepšovali kvalitu našich zákaznických služeb v chatu, zaznamenáváme tuto historii pro účely analýzy a vylepšení zcela anonymním způsobem. Tyto záznamy se po vyhodnocení vymažou.

 • K. Bezpečnost

  Společnost Stikets, SL, udržuje bezpečnostní úroveň ochrany osobních údajů podle Královské vyhlášky 994/1999 ze dne 11. června týkající se bezpečnostních opatření v automatizovaných spisech obsahujících osobní údaje a stanovila veškeré technické prostředky, které máte k dispozici zabránit ztrátě, zneužití, změnám, neoprávněnému přístupu a krádeži dat poskytnutých uživatelem prostřednictvím webových stránek, aniž by bylo dotčeno, že bezpečnostní opatření na internetu nejsou impregnovatelná. Společnost Stikets Company SL se zavazuje splnit povinnost mlčenlivosti a důvěrnosti údajů týkajících se osobních údajů obsažených v automatizovaném souboru v souladu s platnými právními předpisy a poskytnout jim ochranu při mezinárodních přesunech a přenosu dat, , případně může dojít.

 • L. Cookies a IP adresy

  Soubory cookie umožňují společnosti Stikets Company, SL shromažďovat údaje pro statistické účely, například: datum první návštěvy, počet navštívených návštěv, datum poslední návštěvy, adresu URL a doménu, ze které pochází, použitý průzkumník a rozlišení obrazovky . Další informace o cookies ao tom, jak znát, blokovat nebo smazat cookies z vašeho prohlížeče, najdete zde.

 • M. Spamming

  Společnost Stikets, S.L. nepoužívá techniky "spamování" a zpracovává pouze data, která uživatel odesílá prostřednictvím elektronických formulářů povolených na těchto webových stránkách nebo e-mailů. Zpracování osobních údajů, jakož i zasílání obchodních sdělení prováděných elektronickými prostředky jsou v souladu s Evropským obecným nařízením o ochraně údajů.

 • N. Právo na odpor, opravu a aktualizaci dat

  Uživatel může zaslat dopis společnosti Stikets Company, SL na adresu uvedenou v záhlaví těchto zásad nebo prostřednictvím e-mailu na adresu help@stikets.cz a kdykoli připojit fotokopii svého dokladu totožnosti a zdarma:

  • Odvolání udělených souhlasů.
  • Získat potvrzení o tom, zda ve společnosti Stikets Company, S.L. Osobní údaje týkající se uživatele či nikoliv jsou zpracovávány.
  • Získejte přístup k osobním údajům.
  • Opravte nepřesné nebo neúplné údaje.
  • Požádejte o vymazání vašich údajů, jestliže mezi jinými nejsou již údaje potřebné pro shromážděné účely.
  • Získat od The Stikets Company, S.L. omezení zpracování údajů, pokud jsou splněny podmínky uvedené v předpisech o ochraně údajů.
  • Získat lidský zásah, vyjádřit svůj názor a napadnout automatizovaná rozhodnutí přijatá společností The Stikets Company, S.L.
  • Požádejte o přenositelnost vašich dat.
  • Kontakt Firma Stikets, S.L. přes tuto adresu: help@stikets.cz
  • Podáte nárok na ochranu vašich osobních údajů, pokud zainteresovaná strana uvažuje o společnosti Stikets Company, S.L. porušila práva, která jsou uznávána příslušnými předpisy o ochraně údajů.

  Uživatel má právo na přístup k těmto informacím, k jejich nápravě, pokud jsou informace chybné, a k odhlášení ze služeb společnosti The Stikets Company, S.L. Tato práva mohou být účinná prostřednictvím konfigurace samotné webové stránky. V případě problémů s účinnou realizací on-line, stejně jako jakýkoli druh pochybností nebo sporů ohledně našich zásad ochrany osobních údajů, můžete nás kontaktovat na adrese: help@stikets.cz.

9.- Zásady výběru. Stikets umožňuje vrácení produktu do 14 kalendářních dnů od data přijetí objednávky bez vysvětlení. Chcete-li zahájit proces vrácení, může zákazník poslat e-mail našemu týmu zákaznických služeb na adresu help@stikets.com o záměru vrátit produkt. Vyplňte prosím formulář pro odstoupení od smlouvy, vytiskněte jej a odešlete jej společně s produkty, které chcete vrátit. Po obdržení a ověření vráceného produktu (produktů) společnost Stikets zpracuje refundaci do 10 pracovních dnů. Částka bude připsána zpět stejným způsobem platby, který byl použit při původní transakci. Stikets nenese odpovědnost za náklady vzniklé při zpáteční zásilce.

10.- Podmínky používání této webové stránky jsou neurčité. Společnost Stikets, S.L., si vyhrazuje jednostranné právo upravovat podmínky přístupu k webu, stejně jako obsah stránek a podmínky použití jeho bezplatného hostitelského servisu pro články, které jsou obsaženy v tomto dokumentu.

11.- Tyto podmínky použití a poskytování služeb této webové stránky se řídí španělským právem. Strany při své volbě řeší konflikty a vzdávají se jakékoli jiné jurisdikce, soudy v místě bydliště uživatele. Také společnost Stikets, S.L., je členem společnosti Confianza Online a v rámci etického kodexu.

12.- Stikets si vyhrazuje právo zrušit jakoukoli potvrzenou objednávku nebo odmítnout přijmout objednávku z některého z následujících důvodů:

 • Produkt není k dispozici nebo není na skladě.
 • Informace o objednávce nejsou správné nebo ověřitelné.
 • Objednávka obsahuje materiál, který je chráněn autorskými právy, majetek třetí strany, obsahuje citlivý obsah, je politické povahy nebo je určen pro veřejnost pro dospělé.
 • Při zadávání objednávky na webu došlo k technické nebo cenové chybě.
 • Na uvedenou adresu nebylo možné doručit objednávku.
V případě, že Stikets zruší objednávku, bude klient informován e-mailem nebo telefonicky a klientovi bude vrácena částka objednávky.

13. Stikets nabízí dvouletou záruku od data zakoupení štítků. Jedná se o produkty, které reagují na teplo a plynutí času, takže po uplynutí této doby nebudou reklamace akceptovány. Pro dobrou konzervaci se doporučuje etikety skladovat na suchém místě a při pokojové teplotě. Všechny materiály použité k výrobě etiket jsou té nejvyšší kvality.

Záruční řízení lze zahájit v případě, že závada NENÍ způsobena:

 • nehoda nebo nedbalost
 • nesprávné použití nebo nedostatečná údržba
 • změny provedené bez povolení Stikets
 • normální poškození nebo přirozené opotřebení

Pokud je na druhou stranu zjištěna chyba nebo vada ve výrobním nebo expedičním procesu, bude produkt vyměněn nebo zaplacen v záruční době. V takovém případě můžete kontaktovat help@stikets.cz a poskytnout následující informace:

 • název, pod kterým byla objednávka zpracována
 • požadované číslo
 • Detailní popis
 • fotografie ukazující závadu


Autorská práva

Společnost The Stikets Company, S.L., je vlastníkem všech práv duševního vlastnictví týkající se designu, zdrojového kódu a obsahu webové stránky www.stikets.cz.

Společnost The Stikets Company, S.L., je vlastníkem práv k průmyslovému vlastnictví vztahujícím se k produktům a službám, zejména pokud jde o registrované ochranné známky.

Spokojenost zaručena
4.7/5.00 Vynikající
Na základě 173 názorů

Získejte 15% slevu
při vaší první objednávce

Můžeme vám pomoci?
Contacta por whatsapp
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....