Využijte výhod!

Jste jeden krok od toho, aby vaše děti byly super šťastné

-10%

tancar
We ship normally and safely

Hodnota objednávky
Standardní přeprava
8-13 Dní
Expresní přeprava
3-5 dní
Objednávky nad 629,00 Kč ZDARMA ZDARMA
Objednávky od 279,00 Kč do 629,00 Kč ZDARMA 185,00 
Objednejte pod 279,00 Kč 129,00 Kč 314,00 

 

Standardní poštovné z 279,00  ZDARMA
Expresní poštovné z 629,00  ZDARMA
detaily

Hodnota objednávky
Standardní přeprava
8-13 Dní
Expresní přeprava
3-5 dní
Objednávky nad 629,00 Kč ZDARMA ZDARMA
Objednávky od 279,00 Kč do 629,00 Kč ZDARMA 185,00 
Objednejte pod 279,00 Kč 129,00 Kč 314,00 

 


Jsme matky a otcové jako vy

Poznejte Stikets

About Stikets, Instagram Link

Stikets se narodily v roce 2010 jako výsledek myšlenky matky Stephanie Marko, která chtěla vyřešit každodenní problém rodin, a to skutečnost, že se ztrácí věci. Jejím cílem bylo nabídnout praktické, efektivní a hospodárné řešení označování oděvů, knih, obuvi, školních potřeb, batohů a jiných předmětů, které rodinám usnadní život.

Rodina na prvním místě
Stikets: family first

Od té doby se Stikets snaží pomáhat rodinám v nejširším smyslu, jako průlomová myšlenka. Kromě neustálé inovace, která zajišťuje nejvyšší kvalitu všech výrobků, pracujeme na tom, aby Stikety staly kvalitní společností, zavázanou k přátelskému jednání a rovnosti na všech úrovních.

 

Globální značka
About Stikets, Global Brand

Ve společnosti Stikets věříme, že hodnoty nejsou neslučitelné s produktivitou, ve skutečnosti jdou ruku v ruce. V roce 2019 dosáhl Stikets 1 milion objednávek, které byly zaslány do 40 zemí světa. Neustále inovujeme, abychom poskytovali nové produkty s nejlepšími funkcemi, které uspokojí potřeby rodin.


Vaše spokojenost je naším cílem

Ve společnosti Stikets se snažíme pochopit požadavky zákazníka a tyto požadavky neustále plnit. Naše cesta k Vám nekončí, když zadáte svou objednávku, jsme zde pro vás za všech okolností, když používáte své produkty. Vaše spokojenost je naším cílem, a proto je stejně důležitý náš předprodejní a poprodejní servis. Ohlasy našich klientů a recenze nás povzbuzují a zavazují nás k neustálému zlepšování.

Na Stikets jsme matky a otcové, kteří stejně jako vy chtějí to, co je pro naše rodiny nejlepší. Připojte se ke komunitě Stikets na své oblíbené platformě sociálních médií a získejte aktuální informace o praktických produktech a sezónních akcích. Byli bychom rádi, kdybyste se s námi podělili o své nápady a návrhy. Byli bychom rádi, kdybyste se s námi podělili o své nápady a podněty - kvůli Vám. Těšíme se, že se k nám přidáte!

Titol del popup modal
Visite.....