Nenechte si ujít!

Připravte Zpátky do školy se 10% slevou na všechny produkty

-10%tancar
menu 2.5
detaily

Hodnota objednávky
Standardní přeprava
8-13 Dní
Expresní přeprava
3-5 dní
Objednávky nad 629,00 Kč ZDARMA ZDARMA
Objednávky od 279,00 Kč do 629,00 Kč ZDARMA 185,00 
Objednejte pod 279,00 Kč 129,00 Kč 314,00 

 


Hodnota objednávky
Standardní přeprava
8-13 Dní
Expresní přeprava
3-5 dní
Objednávky nad 629,00 Kč ZDARMA ZDARMA
Objednávky od 279,00 Kč do 629,00 Kč ZDARMA 185,00 
Objednejte pod 279,00 Kč 129,00 Kč 314,00 

 


Poznejte Stikets

About Stikets, Instagram Link

Stikets se narodily v roce 2010 jako výsledek myšlenky matky Stephanie Marko, která chtěla vyřešit každodenní problém rodin, a to skutečnost, že se ztrácí věci. Jejím cílem bylo nabídnout praktické, efektivní a hospodárné řešení označování oděvů, knih, obuvi, školních potřeb, batohů a jiných předmětů, které rodinám usnadní život.

Rodina na prvním místě
Stikets: family first

Od té doby se Stikets snaží pomáhat rodinám v nejširším smyslu, jako průlomová myšlenka. Kromě neustálé inovace, která zajišťuje nejvyšší kvalitu všech výrobků, pracujeme na tom, aby Stikety staly kvalitní společností, zavázanou k přátelskému jednání a rovnosti na všech úrovních.

 

Globální značka
About Stikets, Global Brand

Ve společnosti Stikets věříme, že hodnoty nejsou neslučitelné s produktivitou, ve skutečnosti jdou ruku v ruce. V roce 2019 dosáhl Stikets 1 milion objednávek, které byly zaslány do 40 zemí světa. Neustále inovujeme, abychom poskytovali nové produkty s nejlepšími funkcemi, které uspokojí potřeby rodin.


Vaše spokojenost je naším cílem

Ve společnosti Stikets se snažíme pochopit požadavky zákazníka a tyto požadavky neustále plnit. Naše cesta k Vám nekončí, když zadáte svou objednávku, jsme zde pro vás za všech okolností, když používáte své produkty. Vaše spokojenost je naším cílem, a proto je stejně důležitý náš předprodejní a poprodejní servis. Ohlasy našich klientů a recenze nás povzbuzují a zavazují nás k neustálému zlepšování.

Na Stikets jsme matky a otcové, kteří stejně jako vy chtějí to, co je pro naše rodiny nejlepší. Připojte se ke komunitě Stikets na své oblíbené platformě sociálních médií a získejte aktuální informace o praktických produktech a sezónních akcích. Byli bychom rádi, kdybyste se s námi podělili o své nápady a návrhy. Byli bychom rádi, kdybyste se s námi podělili o své nápady a podněty - kvůli Vám. Těšíme se, že se k nám přidáte!

Titol del popup modal
Visite.....