Let's go for it!

You can now place your order with a 12% discount.

tancar
menu 2.5
detaily

Hodnota objednávky
Standardní přeprava
7 Dní
Expresní přeprava
3 dní
Objednávky nad 629  ZDARMA ZDARMA
Objednávky od 359Kč do 629  ZDARMA 185 
Objednejte pod 359Kč 129  314 

 


Hodnota objednávky
Standardní přeprava
7 Dní
Expresní přeprava
3 dní
Objednávky nad 629  ZDARMA ZDARMA
Objednávky od 359Kč do 629  ZDARMA 185 
Objednejte pod 359Kč 129  314 

 

altPřidali jste1produkt (y)
Viz Nákupní košík

Poznejte Stikets


Stikets se narodily v roce 2010 jako výsledek myšlenky matky Stephanie Marko, která chtěla vyřešit každodenní problém rodin, a to skutečnost, že se ztrácí věci. Jejím cílem bylo nabídnout praktické, efektivní a hospodárné řešení označování oděvů, knih, obuvi, školních potřeb, batohů a jiných předmětů, které rodinám usnadní život.

Rodina na prvním místě
Stikets: family first

Od té doby se Stikets snaží pomáhat rodinám v nejširším smyslu, jako průlomová myšlenka. Kromě neustálé inovace, která zajišťuje nejvyšší kvalitu všech výrobků, pracujeme na tom, aby Stikety staly kvalitní společností, zavázanou k přátelskému jednání a rovnosti na všech úrovních.

 

Globální značka
About Stikets, Global Brand

Ve společnosti Stikets věříme, že hodnoty nejsou neslučitelné s produktivitou, ve skutečnosti jdou ruku v ruce. V roce 2019 dosáhl Stikets 1 milion objednávek, které byly zaslány do 40 zemí světa. Neustále inovujeme, abychom poskytovali nové produkty s nejlepšími funkcemi, které uspokojí potřeby rodin.


Vaše spokojenost je naším cílem

Ve společnosti Stikets se snažíme pochopit požadavky zákazníka a tyto požadavky neustále plnit. Naše cesta k Vám nekončí, když zadáte svou objednávku, jsme zde pro vás za všech okolností, když používáte své produkty. Vaše spokojenost je naším cílem, a proto je stejně důležitý náš předprodejní a poprodejní servis. Ohlasy našich klientů a recenze nás povzbuzují a zavazují nás k neustálému zlepšování.

Na Stikets jsme matky a otcové, kteří stejně jako vy chtějí to, co je pro naše rodiny nejlepší. Připojte se ke komunitě Stikets na své oblíbené platformě sociálních médií a získejte aktuální informace o praktických produktech a sezónních akcích. Byli bychom rádi, kdybyste se s námi podělili o své nápady a návrhy. Byli bychom rádi, kdybyste se s námi podělili o své nápady a podněty - kvůli Vám. Těšíme se, že se k nám přidáte!

Můžeme vám pomoci?
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....